האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

רשימת הזינוקים

רשימה זו אינה סופית ומייצגת את בקשות הנרשמים לארוע, ניתן למיין את הרשימה על ידי לחיצה על כותרת העמודה המתאימה

22/02/2019 - כפר החורש מחזור 8 - אליפות ישראל יום 1


מס חברשםמועדוןSIקטגוריהזמן מבוקשזמן מוקצה
76085 NOR Geiner-Gundersen Richard 9191158H50A10:00 
19197CZE Henek Vladan 2011839H35A10:00 
94682CZE Henkova Daniela 53222D3510:00 
60269CZE Karlik Jan 8323322H21C10:00 
53799CZE Kavan Tomas 8644875H21C10:00 
66448GBR Briggs Jacqui 1233192D5510:00 
2137GBR Briggs John 1233191H6010:00 
50424GBR Wiliams David 9050362H5510:00 
41527HUN Bogdanovits Andras 9595015H7010:00 
83864HUN Bogdanovits Jr Andras 8654847H4510:00 
26113HUN Cserna Andras 1396276H4510:00 
78323HUN Cserna Andras Mate 8656996H16A10:00 
46973HUN Cserna Levente 8655950H1210:00 
35923HUN Odor Laura 8060406D1410:00 
62449HUN Odor Zoltan 1791029H35A10:00 
39999HUN Virag Zoltan 0H35A10:00 
21321NOR Justad Raaen Trine Marit 1415171D5010:00 
66124SWE Kall Staffan 258580H5510:00 
2717אבוגני שמואלגליל2071291H6510:00 
3191אביטל עפרגליל8461951H6510:00 
3128אבנר אסףגליל8213128H21A10:00 
1084אבנר עוזיגליל8401084H5509:30 
4278אברהם דקליזרעאל2071103H21C09:30 
4474אגוזי שוהםיזרעאל0H21C10:00 
5904אוזן דרורעמק חפר7110901H18A09:30 
2922אולייניק אלישעלב השרון-מנשה2071284H7509:00 
3666אוסוליבן אריהחבל מודיעין2071238H5509:30 
366אוסטר שמואלגליל2071294H5509:30 
4008איגנטוב אידהחבל מודיעין2071003D21B09:00 
4006איגנטוב אנדריחבל מודיעין2071046H4509:00 
4007איגנטוב אנהחבל מודיעין2071058D4509:00 
4246אילן גאיהיזרעאל2071078D21B10:00 
21אילן יעקביזרעאל2071112H6510:00 
4164אלוש דודחבל מודיעין2071107H6009:30 
4165אלוש רותחבל מודיעין2071109עממי10:00 
6361אליאש אורלב השרון-מנשה0H1409:00 
6099אלפרט רועיטכניון כרמל2057489עממי09:30 
5416אלקחר עידןיזרעאל2071261H21B09:30 
5888אפרת אלוןלב השרון-מנשה7203876H18A09:00 
3876אפרת ירוןלב השרון-מנשה7203875עממי09:00 
4243ארד ארזיזרעאל2071014H6009:00 
5143אריאל אביעדחבל מודיעין2071111H21B09:00 
146ארידור יריבטכניון כרמל2071252H50B09:30 
5759ארצי ירוןיזרעאל2071333H35A09:30 
1446אש נחמןהשרון2071187H5509:00 
6258אשד טלטכניון כרמל7823781H16A09:30 
6281בברסקי טוםטכניון כרמל7160701עממי09:30 
4805בוכבינדר מודיהשרון2071053H5509:00 
1797ביאר אביחייזרעאל2071010H5509:30 
5412בן דור יואבאסא ירושלים2071102H21C10:00 
605בן שטרית מאיריזרעאל2071064H6009:30 
3139בן שטרית נדביזרעאל2071285עממי09:00 
3845בר יהודה יונתןלב השרון-מנשה2071086H50B09:00 
4949ברבינג נעהטכניון כרמל1100403D16A09:30 
3130ברג דודטכניון כרמל9150545H7009:30 
2801ברג יובלטכניון כרמל422511עממי09:30 
6217ברן עידולב השרון-מנשה2071595H16A09:00 
3728ברקאי סתיולב השרון-מנשה2071016H21A10:00 
86ברקאי עזראלב השרון-מנשה2071072H5509:30 
5971ברקוביץ עמירןטכניון כרמל2071547H50B09:30 
5677גוברדובסקי ולדיסלבהשרון2071498עממי10:00 
4500גוטמן אילנהחבל מודיעין2071124D6009:00 
2797גוטמן יהודהחבל מודיעין1033316H5509:00 
4046גוטמן נטעאסא ירושלים2071126D21B09:00 
4501גוטמן רעיחבל מודיעין2071127H21A09:00 
3613גולדהכט גיוראעמק חפר9471203H7009:00 
2959גולדנר יקירעמק חפר7220184H21C09:30 
5719גולן הדסלב השרון-מנשה2071651D16A10:00 
4350גולן סתיולב השרון-מנשה2071663עממי10:00 
4104גולן עוזילב השרון-מנשה2071533H4010:00 
4274גופשטיין סמיוןגליל1396190H7009:00 
6390גור אופירטכניון כרמל0H16A09:30 
3137גור אלעזרלב השרון-מנשה2071638H4510:30 
6449גור ליאורלב השרון-מנשה0H1210:30 
5028גילה אייליזרעאל2071096עממי09:00 
5012גילה זיויזרעאל2071069עממי09:00 
6428גלוזשטיין ולריראשון לציון2132929H4510:30 
6429גלוזשטיין לודמילהראשון לציון2138264D3509:00 
3376גנדלמן איילהשרון1413612H4509:30 
4493גנוסר נדבחבל מודיעין2071095H21A09:30 
2703גפן גושטכניון כרמל2071023 09:00 
514גרין וורןהשרון2071250עממי09:30 
1259גריף דניאלהשרון2071272H35A09:30 
2424גרנט עופרלב השרון-מנשה2071157H4009:00 
3591גרנט רועילב השרון-מנשה2071277H21B10:30 
2011דביר יונתןראשון לציון2071154H7009:00 
4848דבש אוריאסא טכניון חיפה2071306עממי09:30 
4983דבש רןיזרעאל2071117עממי09:30 
5613דה קוסטא ענבריזרעאל2071280D21C09:30 
2007דה קוסטה בק רונייזרעאל2071133D7009:30 
7דודלזק צביקהלב השרון-מנשה2071248עממי09:30 
6002דנק שחריזרעאל0H18A09:30 
3692דפני אהודהשרון9733330עממי09:30 
6265דרור הרניר טכניון כרמל9201827H16A09:30 
6363דרור עזטכניון כרמל0H1409:30 
2927הימן אילהשרון2071024עממי10:00 
3279הימן יונההשרון2071090D5510:00 
3039הימן רפיהשרון2071036H4010:00 
228הלחמי אבנרחבל מודיעין2071001H6510:00 
1007הלחמי ליאורחבל מודיעין2071135עממי09:00 
4818הלחמי קרןחבל מודיעין2071138עממי09:00 
3939הלר הדרחבל מודיעין2071189D6009:00 
6156הראל איתמרחבל מודיעין2071526H1409:30 
2090הרשמן שחרטכניון כרמל2071031H35A09:00 
3453וולשטיין דןלב השרון-מנשה2071040H5509:30 
1072וידר יואבטכניון כרמל1221170H6009:00 
471ויינר עמיתחבל מודיעין2071043עממי10:00 
549ויינר תומריזרעאל2121786H4009:00 
5105ויסמן שאולחבל מודיעין2071032H50A09:30 
955ונדל עמריחבל מודיעין2071002H6010:00 
3059זזינסקי אנריקולב השרון-מנשה590917H50B09:00 
6076זיגמונד רועיטכניון כרמל2800358H16A10:00 
414זילברשטיין דרוריזרעאל2071373H5509:30 
658זילברשטיין נעמהיזרעאל2071148D5509:30 
5899זמיר סלעלב השרון-מנשה7727717H18A09:30 
3303זריהן ברגליל2071097D21B09:00 
5549חובב שימיחבל מודיעין2071067H50B10:00 
6004חורש גליזרעאל8402345H18A09:30 
4267חזן גדעוןיזרעאל2071240H5509:00 
4138חמרה רפאלעמק חפר2132917H21A10:00 
4962טויג גיליחבל מודיעין2071295D21C09:30 
6071טויג ענבלחבל מודיעין2071699ילדות10:00 
4820טויג רוןחבל מודיעין2071158H50B09:00 
3312טייט אבהחבל מודיעין2071389D6009:30 
6178טייכמן צוףטכניון כרמל7633876H16A09:30 
5336יבסייב אדריזרעאל2071313עממי09:30 
4921יבסייב אריהיזרעאל2071162עממי09:00 
6072יוגב דפנהלב השרון-מנשה2071338D4509:30 
5960יוגב מעיןלב השרון-מנשה7209468H16A10:00 
5961יוגב רביבלב השרון-מנשה2071346H4510:00 
5777יוגב רותםלב השרון-מנשה7207802H18A10:00 
6073יוגב שחרלב השרון-מנשה2121095H1210:00 
1755יודפת עופרחבל מודיעין2071017H5509:30 
5621יוחנן גיאיזרעאל2071342H4509:30 
3781יונה גליזרעאל2071165H4009:00 
3403יופה פבלגליל259959H5510:00 
5411יסעור גליזרעאל2071055עממי09:30 
4094יסעור ניצןיזרעאל8181995H21A10:00 
4093יסעור ניריזרעאל8291968H35A10:00 
5171יסעור ענבריזרעאל2071052D4509:30 
5058יסעור רתםיזרעאל8032002H18A10:30 
3741יעקבי אלישעהשרון2071275עממי09:00 
3560יעקבי ארםהשרון2071239עממי09:00 
6064יפה מורהשרון2083332H4509:00 
6196יפה פיניחבל מודיעין2071576H5510:00 
4247יצחקי עמיתחבל מודיעין2094909H21B10:00 
5885ירדן גלעדעמק חפר7130402H18A10:00 
1925כהן נמרודאסא תל אביב2071004H4009:00 
2219כהן תומרטכניון כרמל2071076H4010:00 
4211כהנא איתןהשרון7201222H4009:00 
4214כהנא אלוןהשרון7200994H21A09:30 
6273כוכבא תומרחבל מודיעין2071256H1410:00 
883כספי שיהשרון2083331H50B10:00 
1777כפרי גדעוןראשון לציון2071253עממי09:00 
6426כפרי נירלב השרון-מנשה2132918H4509:00 
3054כצמן אדילב השרון-מנשה2071310H4509:30 
6084כרמיאלי דניאלחבל מודיעין2071580D1409:00 
822לדרר חגילב השרון-מנשה2071070H35A10:00 
4779לוז יואבלב השרון-מנשה2071171H50B09:00 
1116לוי יוסיחבל מודיעין2071196H6010:00 
6170לוי מעייןטכניון כרמל7050817עממי09:30 
6381לוינסון יהונתןגליל8071005H1409:30 
3709לוינקרון זהבהגליל2071173D6010:00 
5809ליאור עמיתחבל מודיעין1375078H1410:00 
3475ליפמן אשלהשרון2077832עממי10:00 
4410ליפמן יעלהשרון2071182D5509:30 
4409ליפמן רמיהשרון2071180עממי09:30 
5078לישנקו איליהגליל2106443H16B10:00 
4981לנס עידןיזרעאל2071082H21B10:00 
5006לפושנר לובובגליל1396153D6009:00 
4346לרמן שגיאחבל מודיעין2068535H21C09:30 
4763מאירוב עופרחבל מודיעין2083349H16A09:30 
4002מאירקוביץ יבגניטכניון כרמל2071123עממי09:30 
3778מאירקוביץ סופיהטכניון כרמל2071156עממי09:30 
6400מטבייב לאוןעמק חפר9840122H16A09:30 
2437מייר-גור תמרלב השרון-מנשה0D4009:30 
5871מינדל-הוכמן ברקגליל1582105H18A09:30 
1413מינסקי אביהשרון2071254H4009:30 
603מינסקי מנחםהשרון2071005עממי09:00 
5688מינסקי עדיהשרון2071307H16A09:30 
4797מינצר צפריריזרעאל2071045H5509:30 
4378מלמד דרוריזרעאל2071164H50A09:30 
3375מנדל רועיחבל מודיעין2071194עממי10:00 
3058מנור איתיחבל מודיעין9200280H21A10:00 
4861מנור אליהחבל מודיעין2071385D16B10:00 
2784מנור משהחבל מודיעין2071503H6010:00 
6018מצפון אמירלב השרון-מנשה2071577H16A09:30 
3363מצפון גיוראלב השרון-מנשה2071565H4509:30 
6019מצפון פלגלב השרון-מנשה2071589H16A09:30 
273משלי יובלחבל מודיעין2071039H6509:30 
274משלי ליסהחבל מודיעין2071083D6009:30 
2240נהרי צחרלב השרון-מנשה2071065H4509:00 
3640נוימן נעהלב השרון-מנשה2071251D21B10:00 
4841נוסבוים יצחקהשרון2071047H50A09:00 
4844נוסבוים נדבהשרון2071093H16A09:30 
4842נוסבוים שרוןהשרון2071056D5009:30 
3145נחושתן ירוןחבל מודיעין2071057H5509:30 
85נירן חןראשון לציון2071236H5510:00 
184נצר מיכאלראשון לציון2083343H8009:30 
4891נתיב רותחבל מודיעין2071179D5509:30 
3859נתנאל אילחבל מודיעין2071386H5509:30 
6463סבאגי עידןעמק חפר2141162H21A10:00 
440סגל דוידילב השרון-מנשה2071094H5510:00 
6482סגל עמוסיזרעאל2071672H50A09:00 
6317סט עומריזרעאל2071571D16A09:30 
5020סט שייזרעאל2071091H50A09:30 
5987סטרלינג אולגהגליל2071222D4509:30 
5602סיאיילב טניהגליל2071318עממי09:00 
5789סירוטוב יבגניעמק חפר895409H21B10:30 
4904סרגה אורןחבל מודיעין2071227H1410:00 
3127סרגה אליחבל מודיעין2801132עממי10:00 
5894סרגה עידוחבל מודיעין2071011H1410:00 
5175עבודי נועהחבל מודיעין2071380D21B09:00 
5997עברי מתןיזרעאל7747747H18A09:30 
6277עגור-הלוי איילהחבל מודיעין2071507D1409:30 
6402עגור-הלוי חגיתחבל מודיעין2071616D4509:30 
2730עמיעז איתןחבל מודיעין9200287H5510:00 
2949עמר איציקיזרעאל2071292H5509:30 
3379ענבר אברהםגליל2071205H5509:00 
4961פאר יוסילב השרון-מנשה2071290H6509:00 
6460פלג יובללב השרון-מנשה2132916H1209:00 
507פלג עומרלב השרון-מנשה1428934H35B09:30 
6186פלדמן שגיביזרעאל2071572ילדים10:00 
2206פלדמן שלויזרעאל8020377H4009:00 
3358פלוט אשרגליל2071300H6009:00 
4210פנפיל אביחבל מודיעין2071332H50B09:00 
2599פרידמן אלכסאסא תל אביב230740H7009:30 
2701פרישפלס ג'יםגליל2071181עממי09:30 
5829פרנטה מאורחבל מודיעין2071336עממי09:30 
2120פרנקו אהרוןחבל מודיעין1251255H6009:30 
3055צוק אילןיזרעאל2071692H50A10:00 
621צור אבנרראשון לציון2071274H7009:00 
5625צפורי אבנרלב השרון-מנשה2071658H50B09:00 
1751צפורי דרורלב השרון-מנשה8222222H5509:00 
2029צ'רני הללהשרון2071030H5509:00 
6058קאופמן אסףאסא ירושלים7558837H21B09:00 
6457קופרברג אילנהגליל2071688עממי09:30 
115קוצר אנדרהלב השרון-מנשה2071234D7010:00 
1759קורנברג ישראלראשון לציון2071088עממי09:30 
3337קליימן מיכאלהשרון2071027עממי09:30 
5231קלקשטיין ברהשרון7200804D21A09:30 
5230קלקשטיין גליתהשרון2083354D4509:30 
5675קלקשטיין יובלהשרון8657546H1409:30 
5232קלקשטיין נדבהשרון7204750H16A09:30 
5116קלקשטיין נירהשרון7203759H4509:30 
5027רגב יעלחבל מודיעין2071021D5509:30 
820רגב שמואלחבל מודיעין2071037H5509:30 
6074רובין רזטכניון כרמל2071584H18A09:30 
1095רז שלמהראשון לציון2071028H6009:30 
5934ריינהרץ אוריתגליל2071557D4509:00 
522ריינהרץ יניבגליל2071381עממי09:00 
3103רם יוחאייזרעאל2071245עממי09:00 
5066רן רותגליל2071219עממי09:00 
4017רן שמאיגליל2071220עממי09:00 
5566שביב מיכלחבל מודיעין2071178D4509:30 
5678שביב מעיןחבל מודיעין2071137D1409:30 
5568שביב עינבחבל מודיעין2071269D16A09:30 
5565שביב רןחבל מודיעין1417126H4509:30 
2986שגיא קרןאסא תל אביב2071395D4009:00 
2961שגיא שחראסא תל אביב2071308H35B09:30 
5946שדמי גאיהיזרעאל8040429עממי10:00 
5722שדמי יםיזרעאל9101010H18A09:30 
947שוויצר עוזייזרעאל2071262עממי09:30 
5927שוח עומרעמק חפר7497749H18A09:30 
4שור מוטילב השרון-מנשה2071221H5509:00 
6040שורץ יהליזרעאל2071400H1409:00 
5349שחורי איתיחבל מודיעין2071271H5509:00 
5913שחורי אלוןחבל מודיעין2088705H1409:00 
5348שחורי דניאלחבל מודיעין1412539H18A09:00 
4076שחורי יורםעמק חפר2071273H4009:30 
5159שחף אסףלב השרון-מנשה2071655H35B10:00 
5160שחף יסמיןלב השרון-מנשה0עממי10:00 
3261שחר יוסיחבל מודיעין8140363H50B10:00 
3853שחר ליעדלב השרון-מנשה417294H4009:00 
5080שטיין יואבראשון לציון2071038H35B09:30 
5974שינדלר ברגמן יהודיתטכניון כרמל2071353עממי09:30 
5791שינדלר זיוטכניון כרמל2071319H50B09:30 
5593שינדלר לידיטכניון כרמל2071304D21B09:30 
5426שינדלר לילטכניון כרמל2071184D21C09:30 
1169שכטר גילחבל מודיעין2071087H50A10:00 
3501שכטר דבירחבל מודיעין1105870H21B10:00 
4705שכטר רותםחבל מודיעין2083346D16B10:00 
5944שלו יואבאסא תל אביב2800347H16A09:30 
6326שלו משהאסא תל אביב2083337H50B09:30 
6039שלו ניצןאסא תל אביב2071363D16A09:30 
2892שמואלי אשריזרעאל2071026H6509:30 
4402שמואלי חןיזרעאל2071144H21B09:30 
3592שמואלי מופזיזרעאל2071382H21B09:30 
5199שמואלי נוריתיזרעאל2071296D5509:00 
3989שמע נתיחבל מודיעין7203677עממי10:00 
2604שפי שאולהשרון2071049H7009:00 
4377שפירא אורןאסא טכניון חיפה2068536H21C10:00 
4966שצרבנין טטיאנהגליל2070447D3510:00 
5170שרון דניאלראשון לציון2071478H35A09:00 
3336תלם איתיאלחבל מודיעין9933838H50B10:00