האיגוד לספורט הניווט בישראל

Israel Sport Orienteering Association

<-- לחץ כאן לתפריט

לוח ארועים

הורד את לוח האירועים לאאוטלוק או יומן גוגל
אם מייבאים לגירסת אאוטלוק יש לשמור את הקובץ תחילה, אחרת יקלט רק האירוע הראשון.
אחכ יש לפתוח את הקובץ בדרך הבאה
file->import and export->Import an iCalendar or vCalendar file

כדי ליצור קישור קבוע ללוח התחרויות המתעדכן אוטומטית פתח את הקישור הבא
קישור זה נתמך על ידי אאוטלוק 2007 ומעלה, או iCal של מק, או יומן גוגל קישור ליומן התחרויות

עונת הניווטים לתצוגה סוג הארועים להצגה
תאריךשם/מקוםתאורמועדוןסוג ארוע
06/10/2017יער בלפוראימון פתוחיזרעאל אימון
FalseFalse
07/10/2017רמת הנדיב טכניון כרמל
FalseFalse
10/10/2017בן שמן מזרחמחנה אימון למועדון אס"א תל אביבאס"א ת"א אימון
FalseFalse
12/10/2017מדרשת רופין עמק חפר
FalseFalse
13/10/2017לפיד חבל מודיעין
FalseFalse
14/10/2017עמק יזרעאל יזרעאל
FalseFalse
20/10/2017נחשונים דרוםהכנה לפתיחת הליגהלב השרון-מנשה
FalseFalse
21/10/2017יובלים and עכברה<< ספרינט אחר הצהריים >>גליל
FalseFalse
21/10/2017עכברה and יובלים<< יער וגם ספרינט ביום אחד >>גליל
FalseFalse
28/10/2017יער נחשוניםמחזור 1 - לזכר הראל מרמלשטייןלב השרון-מנשה ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
02/11/2017פארק רבין- מגדל העמקמחזור 1 - מחוז צפוןהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
03/11/2017חרישמחזור 1 עמק חפר ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
04/11/2017עדולםרוגיין סתיואס"א ת"א
FalseTrue
07/11/2017פארק הרצליהמחזור 1 - מחוז דרוםהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
10/11/2017גלבוע מערב האיגוד
FalseFalse
11/11/2017בית זרעמחזור 2 - בסימן 90 שנה לבית זרעהשרון ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
18/11/2017יער הסולליםמחזור 3יזרעאל ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
23/11/2017גני חוגהמחזור 2 - מחוז צפוןהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
24/11/2017עין צור טכניון כרמל
FalseFalse
25/11/2017גימזולזכר טל גרוסמןראשון לציון
FalseFalse
27/11/2017פארק כפר סבאמחזור 2 - מחוז דרוםהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
01/12/2017נוף העמק האיגוד
FalseFalse
02/12/2017פארק קנדה חבל מודיעין
FalseFalse
02/12/2017פארק קנדהמחזור 2חבל מודיעין ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
09/12/2017תל-חדידמחזור 4 - שליחיםהאיגוד ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
15/12/2017רמת יוחנן טכניון כרמל
FalseFalse
16/12/2017מחצבות מענית לב השרון-מנשה
FalseFalse
22/12/2017יער לביא צפוןתחרות מודלהאיגוד
FalseFalse
23/12/2017יער לביאמחזור 5גליל ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
26/12/2017מצודת יואבמחזור 3 - מחוז דרוםהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
29/12/2017ציפורימחזור 3יזרעאל ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
29/12/2017ציפורי יזרעאל
FalseFalse
30/12/2017קברי המכבים אס"א ת"א
FalseFalse
05/01/2018דרך הפסלים - באר שבעלזכר דורון אסוליןהאיגוד
FalseFalse
06/01/2018בן שמןאולטרה עזחבל מודיעין
FalseFalse
10/01/2018רמת יוחנןמחזור 3 - מחוז צפוןהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
12/01/2018גליל גליל
FalseFalse
13/01/2018תעוזמחזור 6אס"א ת"א ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
19/01/2018חפציבה - חדרה לב השרון-מנשה
FalseFalse
20/01/2018בסמת טבעון יזרעאל
FalseFalse
24/01/2018נאות קדומיםמחזור 4 - מחוז דרוםהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
26/01/2018מרכז חפרמחזור 4עמק חפר ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
26/01/2018מכון וולקניניווט האילן ה-5 - ספרינטהאיגוד
FalseFalse
27/01/2018רכס התותחיםהכנה לאליפות ישראלהשרון
FalseFalse
03/02/2018מנחמיהמחזור 7 - לזכר מאיר הר-ציוןעמק חפר ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
06/02/2018יער אחיהוד - מטה אשרמחזור 4 - מחוז צפוןהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
09/02/2018עמק בית שאןלזכר יותם גלבועהאיגוד
FalseFalse
10/02/2018שגבאליפות הנוערגליל
FalseFalse
16/02/2018ביצות חדרה אס"א ת"א
FalseFalse
17/02/2018אלייקים טכניון כרמל
FalseFalse
22/02/2018עין החורשספרינטהאיגוד
FalseFalse
23/02/2018סטףמחזור 8 - אליפות ישראל - יום 1ראשון לציון ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
24/02/2018בית ענבה מחזור 9 - אליפות ישראל - יום 2חבל מודיעין ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
02/03/2018יערות קדימה עין-שריד לב השרון-מנשה
FalseFalse
02/03/2018יערות קדימה עין שרידמחזור 5 לב השרון-מנשה ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
03/03/2018מכמורתלזכר לוי עובדיהעמק חפר
FalseFalse
05/03/2018יער שגבגמר ארציהאיגוד ליגת בתי הספר
FalseFalse
10/03/2018יער קרית אתאמחזור 10 - לזכר תמיר מסדטכניון כרמל ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
16/03/2018כפר תבורלזכר איציק דגןגליל
FalseFalse
16/03/2018הזורעלזכר ארז הרפזיזרעאל
FalseFalse
17/03/2018נס הריםרוגיין - מרתון הריםהאיגוד
FalseFalse
23/03/2018עברוןלזכר פז אליהוהאיגוד
FalseFalse
23/03/2018יער להבלזכר אור אסרףהאיגוד
FalseFalse
24/03/2018פארק נחל חדרה - דרום עמק חפר
FalseFalse
05/04/2018כדורילזכר יגאל אלוןגליל
FalseFalse
07/04/2018מאגרי מנשה צפון השרון
FalseFalse
14/04/2018יעדמחזור 11אסא טכניון חיפה ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
20/04/2018גברעםמחזור 6 - אליפות ישראל יום 1אס"א ת"א ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
20/04/2018גברעם אס"א ת"א
FalseFalse
21/04/2018תל חדידמח׳ 7 לזכר גל גיטמול- אליפות ישראל יום 2חבל מודיעין ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
21/04/2018תל חדיד חבל מודיעין
FalseFalse
27/04/2018עמק זבולוןלזכר אוהד זךהאיגוד
FalseFalse
28/04/2018יער שוהםלזכר שמואל שמשהשרון
FalseFalse
04/05/2018אליפות האימוניםאימון פתוח - לקארת תחרות ביער אודםגליל אימון
FalseFalse
05/05/2018יער אודם גליל
FalseFalse
11/05/2018גבעת רםמחזור 12אסא ירושלים ליגת ניווט רגלי
TrueFalse
12/05/2018ירושלים עמק חפר
FalseFalse
18/05/2018קיבוץ לביאלזכר קובי בורשטייןהאיגוד
FalseFalse
19/05/2018נווה צדק חבל מודיעין
FalseFalse
25/05/2018טלאללזכר תמיר נבואניהאיגוד
FalseFalse
26/05/2018הר גחרמחזור 8 טכניון כרמל ליגת ניווט רכוב
TrueTrue
01/06/2018ספארי רמת-גן האיגוד
FalseFalse
02/06/2018דברת יזרעאל
FalseFalse
08/06/2018כוכב יאיר אס"א ת"א
FalseFalse
09/06/2018פארק כפר-סבא לב השרון-מנשה
FalseFalse
11/06/2018מחנה ניווט צכיהKrasna Lipaהאיגוד אימון
FalseFalse
15/06/2018בנימינה טכניון כרמל
FalseFalse
16/06/2018גבעת ברנר חבל מודיעין
FalseFalse
08/09/2018גבעת אלהספרינט חגיגי לקראת שנת תשע"טיזרעאל אימון
FalseFalse